GAME NIGHT / beIN MOVIES PREMIERE'de!
0:51
386
Digiturk
Reddit
Jason Bateman ve Rachel McAdams’ı bir araya getiren “Game Night” (Oyun Gecesi), şaka olarak başlayan, sonrasında giderek ölümcül bir hal alan bir komedi/aksiyon filmi
KUTU
GAME NIGHT
beIN Movies Premiere HD
14 Nisan Pazar 21.00
Bir grup yakın arkadaş her hafta içlerinden birinin evinde toplanıp oyun geceleri düzenlemektedir. Grubun en iddialı çifti Max ve Annie’dir. Her oyunu kazanmak için inanılmaz bir hırs gösterirler. Yine bir oyun gecesi gelip çatmıştır ve bu sefer Max’in kardeşi Brooks’un evinde toplanmışlardır. Brooks arkadaşlarına bu kez farklı bir oyun kurguladığını, bir cinayet bulmacasını çözmeleri gerektiğini söyler. O esnada evin kapısı çalınır. İçeri giren adamlar ile Brooks arasında bir kavga patlak verir. Adamlar Brooks’u kaçırıp götürürler. Gözlerinin önünde olup biten tüm vahşetin oyunun parçası olduğunu düşünen Max ve Annie çok geçmeden muammayı çözmek için kolları sıvarlar.
Jason Bateman ve Rachel McAdams’ın başrolde olduğu bu gerçekten zekice kaleme alınmış komedi filmi, dünya çapında 117 milyon dolar gişe yaparak izleyiciden de tam not almıştı.

YORUMLAR
Sonraki