Game of Thrones // Oyuncular Hatırlıyor - Özet - Part 1
3:41
11,283
Digiturk
Reddit
Oyuncular Hatırlıyor'un Emilia Clarke(Daenerys Targaryen), Lena Headey(Cersei Lannister), Peter Dinklage(Tyrion Lannister) ve Nikolaj Coster-Waldau(Jaime Lannister) bölümlerinin özeti.
Aksiyondan komediye ulusal - uluslararası kanallar, ödüllü filmler, diziler, belgeseller, birbirinden özel videolar, yepyeni kanallar, yepyeni içerikler, en özel videolar ve futboldan tenise ve basketbola Türkiye ve dünyadaki spor karşılaşmalarının hepsi Digiturk'te!
Hemen abone olmak için
bit.ly/38D5Y2f
Bizi sosyal medyada takip edin:
📌 Facebook: facebook.com/Digiturk
📌 Twitter: twitter.com/Digiturk
📌 Instagram: instagram.com/digiturk/
📌 LinkedIn: www.linkedin.com/company/digiturk/
Dünyanın önde gelen spor ve eğlence ağlarından beIN MEDIA GROUP çatısı altında faaliyet gösteren Türkiye’nin lider dijital platformu Digiturk dünya çapında ödül kazanmış yerli yabancı filmler ve dizilerden, dünyanın takip ettiği spor karşılaşmalarına kadar kullanıcılara geniş bir yelpazade ürün çeşitliliği sunuyor! Aksiyondan komediye ulusal - uluslararası kanallar, ödüllü filmler, diziler, belgeseller, birbirinden özel videolar, yepyeni kanallar, yepyeni içerikler, en özel videolar ve futboldan tenise ve basketbola Türkiye ve dünyadaki spor karşılaşmalarının hepsi Digiturk'te!

YORUMLAR
  • OyUn BoYuTu
    OyUn BoYuTu

    Bayılıyorum ya bu kadının mimiklerine sanki küçük bir kız çocuğu gibi öylesine tatlı ve sevimli ki..... 😍😍😍😍😍

  • Merve Ang
    Merve Ang

    Ne kadar sevimli bi kadın yaaa♥️♥️

Sonraki