İbrahim Kalın Conflict Zone'da: Cezaevlerini ve yargıyı işkenceden temizledik - DW Türkçe
25:46
433,629
DW Türkçe
Reddit
Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın DW'nin Conflict Zone programında Tim Sebastian'ın konuğu oldu. Kalın, Türkiye'nin Suriye'deki operasyonlarından ABD ile ilişkilere; basın özgürlüğünden yargının durumuna ve kamudan ihraçlara kadar pek çok konuda soruları yanıtladı. Türkiye'nin işkenceye karşı sıfır tolerans politikası izlediğini savunan Kalın, "Cezaevlerini, yargı sistemimizi işkenceden temizledik. Bu, geçmişte vardı" dedi.
İfade özgürlüğüne de değinen Kalın, "Türkiye'de her türlü özgür medya ortamı var" dedi.

YORUMLAR
 • DW Türkçe
  DW Türkçe

  DW’nin Conflict Zone programına katılan İbrahim Kalın, Tim Sebastian ile yaptığı söyleşinin ardından salondaki izleyicilerden gelen soruları yanıtladı. Bu bölümde Kalın’a yerine kayyum atanan HDP’li Belediye Başkanları ve Zaman gazetesinde yazdığı yazılar soruldu. Videoyu izlemek için 👉 tr-my.net/watchvideo/video-vYuZ9ovg_G0.html

  • Seher Seher
   Seher Seher

   @dead kennedy Ben gerçek tarih anlatıyorum sen siyasi polemik yapıyorsun.

  • dead kennedy
   dead kennedy

   @Seher Seher akp'ye oy vermek israile oy vermektir diyen de erbakandı hatırlarsan. chp çadır mahkemelerine itiraz ederken kafatasçı olur daha sonra hdp ile yakınlaşır bu sefer de terörö sevici olur:)) bana sorarsan bir insanın ne mutlu kürtüm demesinde bi sakınca fln da yok. atatürk ilke ve inkılaplarının neler olduğu bellidir sana dokunan kısmı nedir bunun? türkiye vatandaşlığı konulmaldıır kısmına katılıyorum lakin bunu atatürk mezardan çıkıp yapmayacağına göre şu iktidar kimdeyse o yapmalıdır ama aynı %10 barajını indiricez hikayesindeki gibi o da hiç bir vakit olmayacaktır zira şu anda akpnin en büyük dostu devlet bahçelidir . şüphe yok ki anadoluda yaşan her kesimden insanın şerefli mücadelesiyle bu savaş kazanılmıştır fakat bu insanları bir araya getiren koordine eden taktik zekalarıyla kimsenin hitmal bile vermediği zaferleri kazandıranları basite indirgememk lazımdır. Atatürk hiç bir zaman dindar bir insan olmamıştır olmak zorunda da değildir zaten bu yüzden laikliği getirmiştir ama ondan sonra gelen zihniyettekiler maalesef başörtüsünün devlet kurumlarına girmemesi gerektiğini söyleyerek durumu bu sığ düşüncelere çekmişlerdir. son olarak sivasta ve maraşta olanları da allah allah diye chpliler yok etmeye çalıştı heralde

  • Seher Seher
   Seher Seher

   @dead kennedy Bataklığı görmeyenlerin sivrisinek üzerinden zarar konuşması pek anlamlı değil. Burada asıl bataklık M.Kemal tarafından kurtuluş savaşının ÇALINAN HALK İRADESİDİR. O gün kürtler, türkler ve araplar ya da diğer halklar Anadolu için birlikte mücadele etti. Ama Anadoluyu kurtaran asıl halklar NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE ırkçılığı ile karşı karşıya kaldı. Rahmetli Erbakan'ın dediği gibi siz eğer bir millete Ne mutlu Türküm diyene derseniz onlar da ne mutlu kürdüm diyene der... HDP'nin de PKK sivrisineğinin de asıl bataklığı CHPli IRKÇI kafadır. Yıllarca Kürtçeyi yasaklayan, kürtleri bu halkın HİZMETÇİSİ ilan edip aşağılayan CHPli KAFATASÇI ırkçılardır. CHP yalnızca kürtleri değil ALEVİLERİ de DERSİM'de manipüle etmiş onları katletmiştir. Bugün hala kürtlerin yarısı AK partiye oy veriyorsa bunun sebebi müslüman oluşlarıdır. Bölgede CHP kürtlerden çok az oy alabiliyor. PKK'nın CHP ile yakınlaşması ise yalnızca iki IRKÇI yapının ittifakından ibarettir. Düşmanımın düşmanı dostumdur ilkesi çalışıyor. İdeolojileri dinsizlik üzerine kurulmuş ırkçı bir ideolojidir. CHP ve PKK'nın Hitler'in NASYONALİST SOSYLAZMİN'den beslendiğini söylemek isabetli olacaktır. Peki çözüm nedir? Anayasa'dan NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE çıkarılıp ATATÜRK ilke ve inkılapları için Kürt halkından özür dilenmelidir. Ayrıca Anayasa'da TÜRK VATANDAŞLIĞI değil TÜRKİYE vatandaşlığı tanımı konmalıdır. Çözüm sürecinde PKK ve dostları döneklik etmeseydi zaten bu değişiklikler yapılacaktı.

  • dead kennedy
   dead kennedy

   @Seher Seher hacılar hep şikayet ediyorsunuz bir defa çözüm önerdiğiniz görmedim hala görmüyormusunuz o adamların seçime girilmesine bilerek izin verildi çünkü kazzanıcaklarını biliyorlardı kazandıktan sonra da bunları önümüze koyarak haklı olduklarını göstermeye çalışıyorlar şunu unutmayın bu saatten sonra oradan hdpden başka hiç bir parti çıkmaz napıcaksınız söyleyin dinleyelim yoksa demokrasiyi içinize sindiremediniz eski günleri mi arar oldunuz herkesin bir kişini kulu kölesi olduğu günlere mi özlem duyar oldunuz söyleyin bilelim?

  • Kathy Greens
   Kathy Greens

   really a what about game in the mind of kalın...no strategy at all..

 • Rsm Enred
  Rsm Enred

  sizin gerçek yüzünüz aynaya bakmıyorlar çünkü onlar pisliklerini sokaklara döküyorlardı onlar insanları petrol peşinde katldip sonra insan hakları savunucuları onlar için cehennem hazır

 • Turkish Niggas
  Turkish Niggas

  Işkence olayları icin surekli baski yaptı ve insan haklari ihlâli de ihlâli diye bi taraflarını yirtti Tim abi Amerika iraka özgürlük afganistana özgürlük getirirken ? Nerede idi insan haklari ben deniyorum ki orada herşey gulluk gulistanliktir fakat abd yapınca adi özgürlük getirmek oluyor irak ta milyarlarca dolarlık altin rezervleri petroller abd ye hibe edilirken kimse sesini çıkartmıyor? Israil patir patir filistine bomba yağdırırken kimse den ses yok. Batı avrupali gazetecilerin her konuda olmasa da bazi konular da taraf tuttuğunu düşünüyorum.

 • Kurt Adam Cemil
  Kurt Adam Cemil

  - türkiyede her türlü özgür medya ortamı var - peki bu özgür medya çalışanları nerde ? - hapiste 🤦🏻‍♂️

 • Efekan Seçkiner
  Efekan Seçkiner

  You must learn that how to listen the humans

 • Ozgur Bozkaya
  Ozgur Bozkaya

  Palavra bakanı ziyaaaaaa

 • Amazing
  Amazing

  You have to believe in the eyes of the world just what we write, and everyone will believe that. I felt like I was watching someone who worked for terrorist groups.

 • gagavuzz gökoguz
  gagavuzz gökoguz

  emin ol bu çok eylenceli olacak(en azından ben çok eylenecegim)sen ?

 • gagavuzz gökoguz
  gagavuzz gökoguz

  yemin ediyorum seni gömdügüm yerden yezidin torun larına cehennem görünüyor.

 • ALİ gürbüz
  ALİ gürbüz

  Bu oruspu çocukları ülkede olduğu sürece ülke düzelmezamk

 • zemheri ayaz
  zemheri ayaz

  Adam Farklı bir dilde hazırlıksız bir konuşmada çok üst düzey bir performans sergiliyor. Ülkemizde Anadilinde hazırlıklı metni okuyamayan bir yığın siyasetçi var. Tebrikler İbrahim KALIN.

 • Murat Tuncel
  Murat Tuncel

  programın sonunda Kalın oh be deyip derin bir nefes aldı

 • Mehmetali Karatay
  Mehmetali Karatay

  Hani 3,700 bin suriyeli vardı demeki gerçek rakam 7 milyon muş bunuda öğrenmiş olduk

 • Mert /
  Mert /

  Sunucu olaya taraflı bakıyor.

 • Liberal Neanderthal
  Liberal Neanderthal

  Gazeteci görmeyi özlemişiz... İbrahim Kalın da, gayet güzel bir biçimde kendisini ifade edebilmiş ancak, iktidarlarının savunulacak bir şeyi olmadığını kendisi de biliyor. Yahu, şu uyum yasalarını gerçekleştirin, ifade özgürlüğünü sağlayın, insan hakları ihlallerinin önüne geçin, cihatçı gruplara bulaşmayın; hem kendinizi rahatça savunabilirsiniz, hem ülke gelişir ve zenginleşir, hem de oy kazanırsınız... Neden, bile bile hata yapmaya devam ediyorsunuz?

 • salih deniz
  salih deniz

  Fetönün siyasi ayağına dokunsalar ipin ucu kendilerine değecek. Bu yüzden Akp kadrosunda olanlar İyi Fetöcü, Akp dışında olanlar kötü Fetöcü.

 • ERALP
  ERALP

  Why Tim Sebastian is inviting others to his TV Show? He can do it alone. Cause he asks and and doesnt wait for an answer, he does his comment or answer to his own question... so strange...

 • Görkem Uzun
  Görkem Uzun

  I think Tim works for Erdogan because if a logical people watch this they will like more Erdogan.

 • kodalbaş baha
  kodalbaş baha

  Bu tim sebestian denilen herifin bakmayın gazetecilikde aldığı ödüllere, Amerikanın sivilleri öldürmediğini iddia edip, Hiroşima ve nagazaki ye atılan atom bombası ile ilgili ise o bir savaştı diyebilen ,algı operasyonları tetikçisidir....Karşısındakinin görüşlerinin ve ya söylediklerinin bir önemi yoktur...o kendi görevini yapar...örneğin Türkiyenin bir çok sivili katlettiği ,gazetecilerin sadece fikrinden dolayı zindanlarda olduğunu,15 temmuz darbecilerine kötü muamele yapıldığı algısı için program yapmış.... Türkiyede bu adamlardan çok var....

 • İslam Turan
  İslam Turan

  İncee tirttt oldunnn

 • Queen
  Queen

  891 Dislike AK TERÖRİST PİÇLERİ

 • memoli karto
  memoli karto

  topunuz gelin.sizden bizim icerimizde cok var.biz alisigiz

 • Mustafa Sarıkurt
  Mustafa Sarıkurt

  Sunucu çok saygısız bir tavır takınıyor, cevap vermesine müsade tanımıyor. Sağlıklı bir röportaj değil.

 • Seeking The Truth
  Seeking The Truth

  Tim Sebastian sen nasıl bir provakatörsün ya, durmadan soru soruyorsun, cevap vermesini beklemiyorsun, doğru düzgün bile dinlemiyorsun, sürekli bel altı vuruyorsun, tahrik ediyorsun, en iğrenci resmen pkk propogandası yaptın. Yazık sizin taraflılığınıza, aşşağılıksınız, her konuda. Rakka’da havadan bomba yağdırarak, binlerce sivili katlettiniz, işidi bitirdik dediniz. Ulan Tsk’nın operasyonlarına git bak, kaç tane sivil ölmüş, işinize gelince insan hakları, cevabınızı verdi ama Sayın Kalın. Tabi hemen ört bas edip başka soruya geçtin. Şerefsizler sizi.

 • Mehmet Oguz
  Mehmet Oguz

  tek erdoğan bu kadar bakanıyla nato ya gitti ve YPG hedefe almak için, ama hepsi boşa çıktı ,çünkü kimse erdoğanı desteklemedi! yakında 1-2 yıl içinde iç savaş ya ilkin Türkiye de olacak yada iran da olacak! bu savaş kacınılmaz çünkü sizin REİSİNİZ TÜRKİYEYİ batırdı! ve kendi ailesini KRALLAŞTIRDI! türkiyeni de fakirlik nüfusunun artması? hepsiNİN ERDOĞANA YALAKALIK YAPANLARIN SUÇUDUR! ve bence siz erdoğanı dünyada çok fazla abartıyorsunuz. Bütün dünya güçleri ERDOĞANI bilerek gündemde alarak , bütün türkiyeyi sömürdüler ve batırdılar!

 • Dr Doom
  Dr Doom

  oçççççları

 • Dr Doom
  Dr Doom

  en önemli yerleri kesilmiş

 • Dr Doom
  Dr Doom

  tr-my.net/watchvideo/video-vYuZ9ovg_G0.html

 • suat dal
  suat dal

  adam tam bir türk ve türkiye düşmanı bütün mimiklerinden belli oysa bizim sayın kalın ne kadar emin sakin ve güvenilir bu kafirler böyledir yau bunlar var ya bunlar şimdi bunu vursan diyeceklerki türkler adam vurdu yau dürüst olsana gazeteci gibi olsana kalının karşısına direk düşman gibi oturmuşsun helal sana kalın buna gerekeni yapmışsın bir kez daha anladımki erdoğan boş adama görev vermez-YAU ADAMRESMEN TÜRKİYE DÜŞMANI İBRAHİM KALIN TEŞEKKÜRLER GEREĞİNİ YAPMIŞSIN NE SABIRLIYMIŞSI BEN OLSAM NE DİYORSUN ULAN DEYİP KALKIP BUNUN AĞZINI BURNNUNU KIRAR AL AVRUPA BİRLİĞİNİ DEFOL GİT SEN BENİMİ YARGILAYACAKSIN DERDİM BÜYÜK BİR SABIR HELAL SANA İBRAHİM KALIN

 • ibanez Yamato
  ibanez Yamato

  Worst interviwer ever. Greetings from Florida to Turkish brothers and sisters

 • Ahmet Ülket
  Ahmet Ülket

  Yalnız ibrahim kalının ingilizcesi çok iyi..

 • John Preston
  John Preston

  Götünden kan alirlar Tim Sebastian sen kimsin? Karsidan soru gelince cevap veremiyorsun degil mi soysuz? ABD'nin müslüman kiyimlarina sessiz kaliyorsunuz. Siz anca göz boyamasini bilirsiniz.

 • NetA MUSIC
  NetA MUSIC

  Did you put Mr.Tim there as a judge or a journalist ? I hate AKP which is Mr.Kalin's party in Turkey. But this is not an interview. It's more like Mr.Tim judges him by doing criminal things. What the fuck you do ? What you think is being a journalist ? Ignoring that 500.000 people got fired in EU and then changing the conversation's rotation ? making excuse that you talk only about Turkey ? He looks enough old to know how to be a journalist. But i cannot see any of it. Thanks.

 • Hasan Tan
  Hasan Tan

  Bizde gazeteci (sunucu) böyle sorular sorsa varya adami ipe götürüler aq

 • Bahrom Nugmanov
  Bahrom Nugmanov

  Gece gece sinir oldum keltoşa! Sözünü kesip duruyo alçak

 • Hasan Kisa
  Hasan Kisa

  Tim sebastian is a terrorist himselff

 • Akif özer
  Akif özer

  Tebrikler İbrahim Kalın bastırdı ezilmedi canı gönülden teşekkürler

 • Burhan Talay
  Burhan Talay

  this video must be +18 🤣🤣🤣

 • Doğukan Dok
  Doğukan Dok

  HAHAHAHA Hüseyin KALIN'a helal olsun 👏👏 İyi savunmaya çalışmış bizi, Lafı ise onların yaptığına getirince Tim Sebastian geri vites yapıyor aynı şekilde, kendileri zamanında yapmışlar bizimkiler yapınca gözlerine batıyor 🤔 Ayrıca Hüseyin KALIN; Ak partinin yanlış yönettiği çoğu politikaya karşı sorulan haklı sorular karşısında zor dayanmış. Bu Hüseyin Kalın'ın değil Ak partinin başı ve diğer çoğu üyelerinin hatalarıdır.. Garibim Hüseyin beyde bunları göğüslemiş bunlara karşı yinede iyi savunmış Türk halkını. Ama gel gelelimki Türkiye'nim hataları çok fazla, bunlar düzeltilmez ise böyle Tim Sebastian gibi yabancı Türkiye karşıtı dalkavuklara koz bırakmış oluruz. 🤔

 • Tarik Faik
  Tarik Faik

  İşidlileri besleyim tc hastanelerinde tedavi edin.elnüsrayi ne oruspu cocuklari olduğu beli olmayan el kaide el nüsra işid sözde özgür suriye ordusu.olan teror çetsinde ve bu dönme devşirmelerinden sözde SMO ordusu kurun kürtlere saldirtin Birde utanmadan bunlara karşi savaşiyoruz deyin.sizden daha büyük terorıst varmi dünyada.

 • Tarik Faik
  Tarik Faik

  Kalin yalanlarini alde müsait bir yerine sok. Afrinde durum çok iyiymiş. Ulan ne ytanmaz insansın. Her gün orda insanlara zulum yapın.bir iki kişiyi oarayla tehditle konuşturun.orda durum çok iyiymiş.

 • Kübra Taştemir Divleli
  Kübra Taştemir Divleli

  Görüşlerinin hepsini beğenir ya da beğenmezsiniz ama İbrahim Kalın donanımlı ve saygın bir duruş sergilemiş gerçekten. Sunucu ise tam bir baskın karakterle saldırmaya çalışan kalitesizlik abidesi. Sorulardan ve cevapları dinlemekten kaçıyor yalnızca.

 • Perdito Hominis
  Perdito Hominis

  Erdogan rejimine katilmasamda, desteklemesemde, kabul etmek lazim, Ibrahim Kalin cok donanimli

 • feyzi aydin
  feyzi aydin

  adam gazetecilik yapmiyorrrrr........... mafya babasi gibi sorguluyorrrrrrrr

 • Barış Özbek
  Barış Özbek

  İnsanlar ancak bu kadar aptal yerine konulur,tabi onlar oyle gormuyor meeeee diyorlar. Aydinlik yarinlara.

 • Rasim
  Rasim

  Tim kimin icin calisiyor acaba?

 • I Can in Poland
  I Can in Poland

  Ülkemden utanıyorum sayenizde...

 • Kenan Kıran
  Kenan Kıran

  Adam suçsuzlar da hapiste diyor cevap vermek yerine kalın, Almanlarda da böyle bir olay oldu diyor adam bizde de mi oldu demedi ki cevap versene gerisine iyi cevap vermiş

 • turan horozoglu
  turan horozoglu

  ALMANLARA AÇIK UYARI BU BÖYLE GITMEZ,SONUNA KADAR EVANJELISTLERIN KABALISTLERIN GUDUMUNDE YÖNETILECEKMISINIZ YOKSA ÖZGÜR ALMAN KAVMINEMI DÖNUŞECEKMISINIZ,A.B.D TARAFINDAN DÖRT BUCAGINIZ KONTROL ALTINDA YAŞAMAYI YANI PROTESTAN VE KATOLIKLER SIYONISTLER TARAFINDAN ESIR YAŞAMAYIMI SEÇECEKSINIZ,SİZ SEÇİMİZİ YAPIN,BİR TÜRKLER RUSYA ILE ÇATIŞMAYACAZ SAVAŞMAYI REDDEDIYORUZ,ÇANAKKALE SAVAŞINDA BIZE SILAHLAR RUSYA TARAFINDAN GELDI,SİZİN KOMUTANLARINIZ ÇANAKKALEDE BIZI SADECE OYALADILAR,ÖNGÖRUSUZ BİR ALMAN IRKISINIZ BU YUZDEN AYNI JAPONLAR GIBI A.B.D YE BOYUN EYDINIZ,BIZ TURKLER ASLA BOYUN EYMEYIZ BIZIM IÇIN ÖZGURLUK CANDIR KANDIR,SIZ GERMEN KAVMI KENINIZ SORGULAYIN,BU HITLER KAFASI FASIS DUSUNCEDEN VAZ GEÇIN BAŞKA BIR FELSEFEYI GELIŞTIRIN VE ALMANLARI YÖNLENDIRIN VE BIZ TURKLERE KARŞI TERÖR ODAKLARINA YARDIM DESTEK OLMAYI BIRAKIN YOKSA BIZ TURKLERIN SABRI BARDAK TAŞTIGINDA NELER OLUR ÇOK IYI BILIYORSUNUZ,SIZI TURKIYE TOPRAKLARI TURK KAVIMLERI TOPRAKLARINA 1 TANE BILE ALMANINIZI SOKMAYIZ,HIÇ BİR SANAYI URUNUNUZU TURKIYE GUMRUKLERINDEN GEÇIREMEZSINIZ.

 • Prime turk
  Prime turk

  çok çakalsın almanya

 • Burak Arabacı
  Burak Arabacı

  Bir süre sonra milli maç izler gibi hissettim, sağolsun İbrahim Kalın 90a çaktı hep,,, Batılı beyaz adam kendi yaptığı zulümleri unutmuş, zulüm yapmayan Türk ordusunu yargılıyor,, batıdan dünya zulüm ve haksızlıktan, kan ve savaştan başka ne gördü ki, ne zaman gidip bir mazluma yardım ettiniz, ne zaman bir yoksulun yanında oldunuz da biz sizin samimiyetinize inanalım..

 • Kenan Kıran
  Kenan Kıran

  Oha oha adam ne sorular sormuş bee gazeteciyi yargılayanlar olmuş adamın meslegi bu

 • Yavuz
  Yavuz

  You're not smart,clever and an intellectual journalist Mr journalist .i would've wanted to see better for this.

 • 4583752858183
  4583752858183

  Sözunu ne çok kestin be dayı

 • K. Emre Aşkın
  K. Emre Aşkın

  TÜRK GENÇLİĞİ BU VİDEOYU İYİ İZLESİN GÖTÜNDEN OSSURARAK SİNEMA FİLMİ ÇEVİRİP 7 MİLYON SEYİRC İ ÇEKEN RECEP İVEDİK KÜLTÜRÜYLE. TÜRKŞYE KENDİNİ DÜNYAYA ANLATAMAZ. TÜRKİYE SEVİLMİYOR. SEVİLMESİNDE DERDİMİZ BU DEĞİL. DERDİMİZ BU YAVŞAK HRİSTİYAN GÖTVERENLER İN. SURATINA GERÇEKLERİ HAYKIRACAK BİR BİR TÜRK KÜLTÜRÜ OLUŞTURMAK. ADAM GAZETECİMİ. YARGIÇMI BELLİ DEĞİL. TÜRK GENÇLİPİ SİKTİRBOKTAN ŞEYLEELE UPRAŞMAK YERİNE DONANIMLANMALI. VE HAYATINI ANLAMLI ŞEYLWR İÇİN YAŞAMALI.

 • Ayberk SOYLU
  Ayberk SOYLU

  I think,Mr.Kalın had struggled with him very well.

 • KAFA DAR
  KAFA DAR

  MINI GAMINI IKTIMIN ADAMI SEN NASIL OLURDA DIKLENIRSIN;BU GIBI ADAMLARI NASIL BASTIRMIYORLAR ANLAMIYORUM

 • Sales Consultant
  Sales Consultant

  Nedense Türkiyeden başka hiç bir ülke bu kadar sorgulanmıyor. Irak Suriye de ölen milyonlarca insanın sorumluları nerde. Eminim hiç umurunuzda değil. Onları biz mi öldürdük, bunlar gerçekten çok alçak yaratıklar

 • Trabzon duzkoy
  Trabzon duzkoy

  fuck you DW. this old man talking from terrorist mouth shit piece. whole ME and Eu should thankfull Turkia. you fucking zionist poppets stealing the oil from Syria and protecting the oil fields by terrorist groups pkk/ypg. we will fuck you all

 • FEVZİ ÇAKMAK
  FEVZİ ÇAKMAK

  Medyanın gücü yoktur gücün medyası vardır

 • aysegul kocsimsek
  aysegul kocsimsek

  Kalın sempatizanı değilim ancak kimse kusura bakmasın bu sorular resmen Kalın'ı dolayısıyla Türkiye'yi ters köşe yapmak için hazırlanmış. Ayrıca Kalın'ın soruları büyük bir sükunetle ve dikkatlice cevaplaması ve sunucunun işine gelmeyen yerlerde gerek öksürmek gerekse Kalın'ın sözlerini kesmek suretiyle konuyu değiştirmesi gözlerden kaçmıyor. Biz kendi ülkemiz için de bazı aksaklıkları eleştirip görüp değerlendirebiliriz ancak 2-3 mülteci hesabı yapan ve insanlar bombardımanlar altında ölürken kapılarını kapatanlar hatta aman haaaa göndermeyin diye Türkiye'ye para teklif edenler insan hakları dersi vermesin lütfen. Kendimce ülkemdeki yönetimsel eksikliklerin ve aksaklıkların farkındayım umarım düzelir ama batılı ülkeler bizim uğraştığımız meselelerin yüzde biri ile uğraşmak durumunda kalınca ne kadar katı kurallar koyabiliyor yakinen takip ediyorum. O yüzden uzaktan maval okumasınlar.

  • Onur Kara
   Onur Kara

   Akpli değilsin ama reis harika ya değil mi?

 • hasan demir
  hasan demir

  20 dk izledim kafayi yedim ibrahim kalinda gercekten peygarber sabri dedikleri sabirdan var.

 • hasan demir
  hasan demir

  Bu vampir kahpeler kendi ulkelerine bakmazlar turkiye gibi kafasini ulkesinden cikarmayan kendi halinde yasayan emperyal gucler gibi komsularini birakin kitalar arasi katliyam yapan somurge olusturan ulkeleri hic konusmazlar.

 • Uğur Aydın
  Uğur Aydın

  Bir gazeteci soluk almadan soru sorup, karşısındakinin verdiği hiçbir cevaba güvenmeyip birde altından yanlı rapolar sunuyorsa bil ki Fetö'den para akıyordur. Amaç Türkiye düşmanlığı. Ancak yine MS 520'lerde TANRININ KIRBACI ATTİLLA gibi Roma'nın dışındaki o akar suyun yanına yine çadırımızı kuracağız ve o gün değil Papa, Kralı gelse geri dönmeyeceğiz....

 • dayan vedat
  dayan vedat

  bence çok kotu performans gosterdi. kalin'in argumanlari çok yetersizdi. Spikerin bu kadar israrci konusmasi normal. Avrupada ki gazetecilik boyle, ondan programin adi conflict zone. Fransa'da Jean jacques Bourdin boyle program yapar.

 • Yemek'o
  Yemek'o

  Fetöcülerinde canına okumuştu bu Gazeteci

 • hakan baykal
  hakan baykal

  avrupalı olsa ne olacak herif dinlemeye bile korkuyor tambir it diye biliriz.

 • murat ordu
  murat ordu

  Tim was a complete asshole during interview. Cmon dont expect everything to be quiet democratic when a country faces a coup then economic embargos and it is next to a war zone. Then, let Turkey send half of the syrian refugees to the West to see how democratic behaviour they re going to demonstrate.

 • lokman ÜÇ
  lokman ÜÇ

  bu konuşmadan sonra moderatör bile konuştuklarının doğruluğuna inanmamıştır. açıklama yapmasına izin vermiyor ibrahim kalının, işine gelmeyen konularda sözünü kesip o konuyu karıştırmayın diyor. ibrahim kalın çok sabırlı başarılı bir röportaj vermiştir. tebrik ediyorum!

 • J. C.
  J. C.

  this journalist works for the secret service and has the task to do turkey in the world ......

Sonraki