Mayıs ayında şampiyon olmak sadece 19 TL!
0:13
1,220,025
Digiturk
Reddit
Spor Toto Süper Lig, UEFA Şampiyonlar Ligi ve Turkish Airlines EuroLeague Final Four’un şampiyonluk maçları ayda sadece 19 TL!
Aksiyondan komediye ulusal - uluslararası kanallar, ödüllü filmler, diziler, belgeseller, birbirinden özel videolar, yepyeni kanallar, yepyeni içerikler, en özel videolar ve futboldan tenise ve basketbola Türkiye ve dünyadaki spor karşılaşmalarının hepsi Digiturk'te!
Hemen abone olmak için
bit.ly/38D5Y2f
Bizi sosyal medyada takip edin:
📌 Facebook: facebook.com/Digiturk
📌 Twitter: twitter.com/Digiturk
📌 Instagram: instagram.com/digiturk/
📌 LinkedIn: www.linkedin.com/company/digiturk/
Dünyanın önde gelen spor ve eğlence ağlarından beIN MEDIA GROUP çatısı altında faaliyet gösteren Türkiye’nin lider dijital platformu Digiturk dünya çapında ödül kazanmış yerli yabancı filmler ve dizilerden, dünyanın takip ettiği spor karşılaşmalarına kadar kullanıcılara geniş bir yelpazade ürün çeşitliliği sunuyor! Aksiyondan komediye ulusal - uluslararası kanallar, ödüllü filmler, diziler, belgeseller, birbirinden özel videolar, yepyeni kanallar, yepyeni içerikler, en özel videolar ve futboldan tenise ve basketbola Türkiye ve dünyadaki spor karşılaşmalarının hepsi Digiturk'te!

YORUMLAR
 • Umut Akbas
  Umut Akbas

  Niye Eylülde değilde Mayısta 19 tl oluyor fiyatlar :)

  • Digiturk
   Digiturk

   Merhaba, yenilenen Digiturk paketleri ile ilgili tüm detaylı bilgilere dgtrk.lu/71o0 web adresimizden ulaşabilirsiniz. Teşekkürler.

Sonraki