Oscar Adayı How To Train Your Dragon 3, beIN CONNECT’te!
0:30
169,531
beIN CONNECT
Reddit
IMDb'de serinin en yüksek puanını alan How to Train Your Dragon 3’te kahramanlarımızın gizli dünyayı arayışına eşlik edeceğiz. 92. Akademi Ödülleri'nde "En İyi Animasyon" kategorisinde aday olan, DreamWorks imzalı serinin son filmini izlemek için hemen beIN CONNECT'e üye ol, film keyfine tatil bitmeden başla!
Hemen 30 Gün Ücretsiz Dene
www.beinconnect.com.tr/hosgeldiniz
beIN CONNECT’in eğlence dolu içerikleriyle gününüze keyif katmak çok kolay! beIN CONNECT’teki yeni program, dizi ve filmlerden haberdar olmak için kanalımıza abone olmayı unutmayın. Yerli ve yabancı film, dizi, belgesel, canlı TV kanalları ve spor karşılaşmalarının hepsi bi’ tıkla beIN CONNECT’te! Yüksek kalite ve seçkin içeriklerin yanında özel fırsatları ilk duyan olmak istiyorsanız doğru yerdesiniz.
Hemen abone olmak için:
bit.ly/2Pgz4wU
Bizi sosyal medyada takip edin
📌 Facebook: bit.ly/2RKbU3y
📌 Twitter: bit.ly/2Ehkoah
📌 Instagram: bit.ly/34ds2NM
📌 Linkedin: bit.ly/2LPuqUi

Dünyanın önde gelen spor ve eğlence ağlarından beIN MEDIA GROUP çatısı altında faaliyet gösteren Türkiye’nin lider dijital platformu Digiturk'ün, 1 milyonu aşkın üyesi olan internet tabanlı içerik platformu beIN CONNECT, dünya çapında ödül kazanmış yerli yabancı filmler ve dizilerden, dünyanın takip ettiği spor karşılaşmalarına kadar kullanıcılara geniş bir yelpazade ürün çeşitliliği sunuyor!

YORUMLAR
Sonraki